O nas


Nasza

historia

Jesteśmy pasjonatami mody i urody, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z całym światem. Nasza historia rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy dwie przyjaciółki odkryły wspólną pasję do eksperymentowania z ubraniami i makijażem. To było początkiem naszej fascynacji światem mody i urody.

Dzięki wspólnym wysiłkom i nieustającemu zainteresowaniu tym tematem, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie będziemy mogli dzielić się naszymi odkryciami, wskazówkami i pomysłami z innymi osobami, które podzielają naszą pasję. Tak narodził się nasz blog, który z każdym dniem staje się coraz bardziej inspirujący.

Nasza misja

Promowanie prawdziwego piękna i pewności siebie

Nasza misja to nie tylko promowanie piękna i mody, ale także budowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości u naszych czytelników. Wierzymy, że każdy człowiek jest piękny na swój unikalny sposób, i naszym celem jest pomóc każdemu odkryć i wydobyć to piękno.

Chcemy dostarczać naszym czytelnikom inspirujące treści, porady dotyczące mody, makijażu i pielęgnacji skóry, oraz informacje o najnowszych trendach. Jednak nasza misja idzie dalej – chcemy również promować zdrowe podejście do piękna i mody, zachęcając do akceptacji siebie i swojego ciała.

products

Zespół

Nasz zespół

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów mody i urody, gotowym dostarczyć Ci inspirujące treści i pomoc w odkrywaniu Twojego własnego piękna. Poznaj nas bliżej!

Edyta

Założycielka

Martyna

Copywriting i oprawa graficzna

Emilia

Copywriting